Založit webové stránky nebo eShop

Aktuality

posilovnaricany.wbs.cz

Aktuality

2.8.      Čipovou kartu pro vstup do posilovny si předplácejte včas !!!! Po vypršení kreditu, bude karta zablokována !!!!

7.5.     Květen už je v plném proudu a cvičení v posilovně také. Chci jen připomenout, že poplatky za posilovnu se platí na pokladně Obecního úřadu v úřední dny. Komu to nevychází může i jiné dny.

24.4.   1. den - v jednu chvíli bylo v posilovně  i 12 osob, ale při dobré vůli všech cvičících se to dalo zvládnout. 

23.4.   Den otevřených dveří - zahájení provozu.

23.3.   Probíhá pouze zkušební provoz.

20.3.   Jsme přestěhovaní.

17.3. - 19.3.   Proběhne zkouška čtecího zařízení a čipových karet.

10.3.   Proběhla první fáze stěhování a 12.3. druhá. V týdnu od 13.3. probíhá instalace a předělávání strojů na cihličkové závaží.

28.2.      Stěhování začne příští týden od pondělí 6.3.

8.1.2017  Podle posledních informací by termín dokončení nové posilovny měl být koncem ledna. Tak uvidíme. 

31.8.   Je konec prázdnin - zatím nikdo přesně neví kdy, bude stavba dokončena a nemůžu vám tedy sdělit datum stěhování.  Ale mám jednu dobrou zprávu, objednal  jsem poslední cihlový sloup na rozpažování "peck deck".  Všechny kladkové stroje budou mít svoje závaží.   

13.5.  Nové informace týkající se stěhování do nových prostor jsou takové, že by mělo proběhnout o prázdninách. Nejdříve v červenci.

10.4.  Rád bych touto cestou informoval o vstupu do nové posilovny. Chceme, aby vstup byl na čipové karty. To znamená, že každá osoba bude vlastnit svoji kartu a tato karta po zaplacení zvolené částky bude aktivována  1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo rok.

TOPlist